-->

Odchudzanie – 5 Najlepszych Sposobów

Hej!
Wakacje, a jak wakacje to plaża. Kto by nie chciał pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzisiaj kilka skutecznych wskazówek.
Tak się ostatnio zastanawiałam czy nie zrobić działu typu: 'książki, które warto przeczytać'. Może macie jakieś propozycje do tego działu? Z chęcią rozpatrzę każdy tytuł :)

~*~

Szybkie odchudzanie to nie coś zarezerwowanego dla osób, które mają czas chcesz męczą się ćwiczeniami, głodówkami i uciążliwą dietą. Jeżeli chcesz szybko i w dość łatwy sposób utracić na wadze to czytaj dalej. Mam dla ciebie kilka ciekawych i przydatnych wskazówek.


1) Sposób – Woda to życie


Gdy jesteś głodny wcale nie musi to oznaczać, że potrzebujesz jedzenia. Rzeczywiście może to znaczyć, że chce ci się po prostu pić! 66% twojej wagi to woda.

Więc pierwszy sposób na utratę wagi to picie dużej ilości wody. Najlepiej 8 szklanek dziennie. Gdy poczujesz głód spróbuj najpierw napić się wody i zobacz, co się stanie. Może twoje potrzebowało w tym momencie wody, a nie żywności. To jest niezbędny element szybkiego odchudzania.

Niech pierwszą rzeczą jaką będziesz robić rano będzie to wypicie szklanki wody.

2) Sposób – Nie śpiesz się


Jedz i przeżuwaj jedzenie bardzo powoli. Wtedy szybciej poczujesz, że twój żołądek jest pełen. Delektuj się każdym kęsem.

3) Sposób – Wodniste jedzenie


Jedz na śniadanie (nie tylko) organiczne jedzenie, które zawiera dużo wody. Takie jak: pomidory, winogrona, arbuzy, kiwi itp. Jedząc je zaspokoisz głód dodając sobie nie wiele kilogramów, ponieważ ich w ich składzie większość to woda. Jak dotąd widzisz, szybkie odchudzanie to nie mit.

4) Sposób – Trochę ruchu


Oczywiście nie każe tobie od razu zapisać się na siłownię. Chodzi o to tylko, że przyśpieszyć trochę akcję serca i w ten sposób przyśpieszyć twój metabolizm. Możesz wyjść z psem na spacer lub pojeździć z przyjaciółmi na rowerze. 30 minut dziennie takiego ruchu na pewno tobie dobrze zrobi. I pamiętaj, żeby nie robić przerw, to zapewni tobie jeszcze optymalny poziom w szybkim odchudzaniu.

5) Sposób – Ogranicz się


Spróbuj przejąć kontrolę nad sobą i ograniczyć choć troszeczkę ilość spożywanych pokarmów w ciągu dnia. Kontroluj to co jesz i w jakich ilościach. Ustal sobie plan i zrealizuj go. Zacznij od małych kroczków np. dzisiaj ogranicz jedzenie o 1%, jutro o 2% aż np. dojdziesz do 10-15%.


Nic w tym skomplikowanego. Zacznij od dzisiaj - wypróbuj najpierw, chociaż jeden sposób, a potem stopniowo korzystaj z następnych. A co jeśli to naprawdę działa? Szybkie odchudzanie jest możliwe.Źródło: eioba.pl

1 komentarz:

  1. Myślę, że to dobry wybór - przeniesienie tego bloga tu. Blogspot wydaje mi się bardziej profesjonalny. No i ja też mam tu bloga :D bądź co bądź, ten shoutbox, youtube to sprawia, że ten blog jest jak portal :) tak naprawdę to chyba nigdy do Ciebie nie pisałam, choć odwiedzam prawie od zawsze i jestem fanką tego bloga :) bardzo dużo przydatnych informacji tu jest dla wszystkich samic. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń