-->

Damski wąsik

Hej!
Wiele z nas ma taki problem, dzisiaj pokażę kilka sposobów aby się go pozbyć... nie na zawsze ale na dłużej, zawsze coś...


***Plastry z woskiem do depilacji twarzyGotowe do użycia plastry z woskiem do depilacji twarzy Veet® dadzą Ci pewność siebie, na jaką zasługujesz. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi są odpowiednie do depilacji twarzy, a także trudno dostępnych okolic bikini czy pach. Teraz wzbogacone odświeżającym ekstraktem z mięty.

Z plastrami Veet możesz uzyskać pożądany efekt w zaciszu własnego domu! Potrzebujesz tylko kilku sekund, aby ogrzać plaster z woskiem w dłoniach, nałożyć na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków, a następnie, mocno przytrzymując skórę jedną ręką, drugą oderwać plaster zdecydowanym ruchem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosków.

Plastry są szybkie i łatwe w użyciu. Do opakowania dołączone są chusteczki do stosowania po depilacji, które nadadzą skórze miękkość i wspaniały wygląd aż do czterech tygodni.

Zawartość opakowania
  • 20 pojedynczych plastrów do kilkakrotnego użytku
  • 4 chusteczki po depilacji nasączone łagodzącymi wyciągami roślinnymi, które ułatwiają usunięcie resztek wosku ze skóry.
Czas aplikacji - Nie potrzeba żadnych przygotowań - plastry są gotowe do użycia

Cena: ok. 30 pln
Ilość: 20 plastrów i 4 chusteczkiRozjaśniający krem


Włoski możesz rozjaśnić kremem rozjaśniającym (jest to jednak wydatek kilkudziesięciu złotych).

Krem rozjaśniający włoski Sally Hansen to profesjonalny preparat opracowany z myślą o szybkim i efektywnym rozjaśnieniu ciemnych, niechcianych włosków twarzy, tak by dopasowały się do Twojego naturalnego koloru skóry. Preparat jest bardzo prosty w użyciu, nawet jeśli nigdy wcześniej nie rozjaśniałaś włosków.
Świeży malinowy zapach sprawia, że użycie preparatu staje się przyjemnością - żadnego nieprzyjemnego, chemicznego odoru!
Rozpieszcza delikatną skórę balsamicznym aloesem, łagodzącym rumiankiem oraz nawilżającą witaminą E.

Zestaw zawiera:
  • krem rozjaśniający (Creme Bleach 28,3g)
  • aktywator (Activator 7g)
  • pojemniczek do mieszania z miarką,
  • szpatułkę
  • pędzelek do aplikacji
  • zrozumiałą instrukcję
Cena ok.: 35 złPęseta


Pęsetką możesz wyrywać tylko pojedyncze włoski. bardzo czasochłonne i bolesne, daje taki sam efekt jak plastry z woskiem, ale jeśli nie stać Was na nie to zakupcie sobie ją, to koszt kilku złotych...

Uwaga!
Nigdy nie używaj do rozjaśniania meszku na twarzy wody utlenionej, gdyż może ona zostawić na skórze brzydkie białe plamy.
Nie golimy włosków na twarzy golarką!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz