-->

WYNIKI konkursu "Ja, Diablica"

Hej dziewczyny!
Mam dla Was wyniki konkursu, a przedstawi je sama bohaterka! Już diablica!~*~

Witajcie!
Powróciłam… odmieniona. Dzięki Waszym radom zaakceptowano mnie jako prawdziwą Diablicę! Jestem Wam bardzo wdzięczna! Wasze rady były niezastąpione, wiele jeszcze mnie czeka pracy aby w pełni objąć moje stanowisko, ale będzie to teraz znacznie prostsze. Przy wielu opisach pojawiły się obawy, czy dam radę, przy wielu pojawił się uśmiech na twarzy, przy wielu ognisty błysk w oku ;)
Moją spisaną historię otrzymują:

Melek,
Anna,
Krysia,
Nyx,
Shio,
Bandama69,
Vevericzka i
xpeleryna.

Brałam pod uwagę wszystkie odpowiedzi, ale w pierwszej kolejności osób zarejestrowanych na blogu, gdyż taki był warunek wzięcia udziału w konkursie, co widniało wyraźnie w regulaminie. Zwycięzcom gratuluję! Skontaktuję się z Wami na podane przez Was maile!
Trzymajcie za mnie kciuki i pamiętajcie: każda z Was ma w sobie coś z diablicy! :)1.Melek pisze...
Diablica powinna być kobietą niezależną, która będąc w związku z mężczyzn, nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn. Ceń się wysoko, a on uwierzy, że jesteś wygraną na loterii. Mężczyźni nie reagują na słowa. Reagują na brak kontaktu. Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Weronika
not.your.sunshine@hotmail.com


2.Anna pisze...
A ja uważam, że diablica to kobieta przebiegła. Tak przebiegła, że być może sama nie zna swoich możliwości. Kobieta, która sama siebie postrzega jako wyrozumiałą i uczuciową, ale jednak świadomie rani innych, bo nie potrafi się od tego powstrzymać. Bo czy jest coś gorszego od świadomego krzywdzenia? Uwodzicielka, która niewinnie wkrada się w życie mężczyzny tylko po to, by za jakiś czas popatrzeć jak bardzo potrafi go wzgardzić i upokorzyć, kobieta która triumfuje w takim momencie- oto diablica.
Cicha, spokojna, nieśmiała, ukryta w tłumie, ale coś ją z niego wyróżnia. Może jej diabelska natura, która skryta w najmroczniejszym zakamarku jej serca okiełzna, wykorzysta i porzuci ofiarę- po diabelsku.
Imię: Ania Mail: kawainka44@gmail.com

3. Krysia pisze...
Myślę, że Diablica powinna uwodzić spojrzeniem w taki sposób aby nikt o niej nie mógł zapomnieć (nawet kobiety), drapieżny charakter, wygląd... po prostu bogini. Kusić, odchodzić, zwracać uwagę, nagle znikać. Istna tajemnica nie do wzgłębienia:). Myślę, że właśnie tak powinna wyglądać Diablica. ;)
Mój mail: krystyna.z.ksiegowosci@gmail.com


4. Nyx pisze...
Jaka powinna być Diablica? Przede wszystkim seksowna. I nie chodzi mi tutaj specjalnie o wygląd zewnętrzny. Diablica powinna podkreślać walory swojego ciała, to jasne. Szczególnie w nocy, gdy nagi księżyc będzie niczym latarnia oświetlał pomniejsze uliczki i placyki, przydałby się kolor czarny z domieszką czerwieni. Coś seksownego, ale również praktycznego, oryginalnego (bo przecież chyba Diablica nie chce wtapiać się w tłum?) i dość wygodnego. Ale przede wszystkim liczy się tutaj postawa. Kuszący, ale równocześnie krzyczący "nie masz u mnie szans" styl chodzenia, półuśmieszek z nutką ironii i jakaś wewnętrzna siła, dzięki której nikt nigdy nie zaczepiłby diablicy z byle powodu. Również cięty, ironiczny ale także (i to chyba najważniejsze) mądry styl wypowiedzi. Diablica nie jest diablicą, jeśli nie jest sprytna i wykształcona! Tylko sprytem i dobrze skonstruowaną grą psychologiczną można naprawdę omamić rozmówcę. Jej wyrachowanie, przebiegłość, kokieteria, gra iskier w oczach i delikatny, hipnotyzujący tembr głosu (ale tylko pozornie) powinny zadziwiać i wzbudzać u śmiertelników pożądanie (zarówno kobiet, jak i mężczyzn, bo czyż diabły nie są odzwierciedleniem naszych pragnień?). Powinna być tajemnicza i wyjawiać swoje sekrety tylko tym, którzy na to zasługują. Jej dotyk śmiertelnik czułby na skórze jeszcze przez wiele dni (w końcu byłby on specjalny, bo diaboliczny!).
Jeśli musiałaby zabijać, robiłaby to z zimną krwią i bez mrugnięcia oka.
Jeśli musiałaby się na kimś odegrać - nie miałaby skrupułów.
Innymi słowy - odważna i twarda kobieta. Nie bojąca się niczego i nikogo. Która mogłaby być poskromiona tylko i wyłącznie przez... jakiegoś przystojnego Diabła ;)
Pozdrawiam,
nyx.against.phoenix@gmail.com

5. Shio pisze...
Diablica... na pierwszy rzut oka wygląda na najzwyklejszą osobę, lecz gdy tylko nadarzy się okazja nigdy nie szczędzi nikomu przykrych słów. W tych momentach, kiedy "pokazuje pazurki" jest nadzwyczaj sarkastyczna, wyśmiewcza, ironiczna. Można by ją porównać do figlarnego chochlika ^^. Gdy tylko zechce manipuluje ludźami, a ci bez słowa tańczą jak im zagra. Diablicę nie sposób rozpoznać po wyglądzie...kto powiedział, że piekielne kobiety muszą być gorące, seksowne czy też piękne? Otóż jedyną wskazówką są .... iście diabelski błysk w oczach wraz z figlarnym uśmieszkiem :> No cóż to jest moje wyobrażenie diablicy :] mój mail: arekasanawa@wp.pl

6. Bandama69 pisze...
Diablica powinna być.
~ Nieprzeciętna - masz się wyróźniać by nikt nie pomylił Cię z inną. Zawsze staraj się być sobą.
~ Nieprzewidywalna - sprawiaj by ludzie i inne stworzenia chodziły za Tobą i rozmyślały co tym razem szalonego możesz zrobić.
~ Szalona - idź z żywiołem! Niepotrzebnie się ograniczasz, powinnaś pokazywać jaka jesteś i nie kryć ognia, który w Tobie drzemie!
~ Szczera - mów to co uważasz, pokazując swoje racje. Niech inni nie wpływają na Ciebie. Jesteś indywidualną osobą.
~ Powinnać być aktorką - zwodź ludzi, a potem wykorzystuj, jednak tak by to do Ciebie nie wróciło, pamiętaj by się nie sparzyć.
~ Kusicielka - niech każde męskie oko, musi na Ciebie spojrzeć. Bądź piękna, atrakcyjna i pozornie słodka oraz niewinna.
~ Bądź pierwszymi skrzypacami - manipuluj innymi. Traktuj ich jak marionetki.
~ Inna - nie utrzożsamiaj się z innymi. Miej swój odmienny blask w oku.
~ Zdecydowana - nie wahaj się. Masz być stanowczą kobietą z twardym zdaniem. Nie daj sobą manipulować pod żadnym względem. ] : - >
Natalia
Naticia1@wp.pl

7. Vevericzka pisze...
Diablica tkwi w każdej kobiecie, ale PRAWDZIWA diablica powinna znać swoje zalety i umieć je wykorzystać ; powinna także znać swoje wady, aby móc je obrócić w zalety, aby dać nam , ludziom , przykład chodzącego ideału. Musi czuć się w każdym miejscu jak u siebie, a każdy incydent traktować jak kolejną zabawę. Na świat patrzeć z przymrużeniem oka i widzieć w każdym z nas swoich wiernych służących... być kimś ponad wszystkimi, a przynajmniej tak sądzić ;) Taka powinna być diablica, ot co!

Vevericzka / vevericzka@op.pl


8. xpeleryna pisze...

Diablica powinna być szalona, złośliwa, powinna angażować się w różne spiski, być przy tym bardzo ostrożna, aby nic się nie wydało. Powinna manipulować innymi, wymuszać na nich swoje zdanie, tak aby zawsze dla niej było najlepiej. Dzięki jej nieskazitelnej urodzie, mężczyźni powinni jej ulegać, a ona? Ona powinna ich wykorzystywać, tak aby jeszcze bardziej się o nią starali. To nie znaczy że faceci jej nie interesują, nie. Ona tylko wie jak nimi manipulować. Zna ich psychikę, wie jak się zachowywać, by się o nią starali, a jednocześnie aby nie stać się kolejną zabawką która po jakimś czasie zostanie rzucona w kąt. Diablica powinna lubić dobrą rozrywkę, gardzić tandetnymi filmami o miłości, dla niej liczy się tylko groza i napięcie i strach. Kocha imprezy,przyjęcia ale tylko takie na których jest dobra zabawa i nie ma określonych zasad.
Ona zawsze wyróżnia się z tłumu, zawsze świetnie wygląda. Ma perfekcyjny makijaż, a jej ubrania są idealnie do siebie dopasowane. Jest perfekcjonistką, nienawidzi popełniać błędów, jest to dla niej poniżające. Osoba taka jak diablica, nie posiada sumienia. Ona nie ma czasu zastanawiać się czy dobrze postąpiła, bo za chwilę ma inne plany.

mail: dominika_s@autograf.pl

10 komentarzy:

 1. Czy podobała ci się praca którejś uczestniczki, którą olałaś tylko dlatego, że nie była zarejestrowana?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, wiele było takich prac. Jednak regulamin to regulamin. Diabelskich reguł łamać nie wolno ;)
  Ja, diablica

  OdpowiedzUsuń
 3. ja czytałam regulamin i sie nie natknełam na to ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy możemy spodziewać się maili? (:

  OdpowiedzUsuń
 5. Ooo... ja mi miło :) Strasznie się cieszę bo bardzo chciałam tę książkę :) Czekam na maila :) xpeleryna

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzisiaj miałam bardzo przyjemny prezent - wchodzę na pocztę, a tam informacja na mailu ;) Dziekuję!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak się zarejestrować na blogu?

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy możemy spodziewać się listonosza? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wczoraj dostałam książkę i zaczęłam czytać. Świetna, strasznie wciąga :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedy będzie następny konkurs? ;)

  OdpowiedzUsuń