-->

Style - Fluo

Witam!


***Fluorescencja - jeden z rodzajów luminescencji, zjawisko emitowania światła własnego, wywołane pochłonięciem przez ciało kwantu promieniowania elektromagnetycznego.
(by Wikipedia.pl)
Fluorescencja minerałów pod wpływem światła ultrafioletowego - to o taki efekt nam chodzi, kiedy pod wpływem ultrafioletu nasze ubrania, dodatki, makijaż świecą się we własnych kolorach. Fluo - oznacza kolory fluorescencyjne.
Osobowość

To ludzie weseli, cięgle śmiejący się i zarażający swoim dobrym humorem wszystkich dookoła. Dobrą energią napełniają ich kolory oddziałujące fluorescencyjne, bądź tzw. "żarówy". Są dowcipni, żywiołowi, mają sto pomysłów na minutę choć nie zawsze mądrych. Przebywając w ich towarzystwie nie można się nudzić. Czasami są nadpobudliwi oraz nerwowi. Lubią głośne dyskoteki i huczne balangi.


Moda


Nie ważne jaki krój, ale ważne, że w ostrych, rażących i soczystych kolorach. Każdy nosi to co mu się podoba, czasami podąża za nowymi trendami, ale zawsze wie, że kolory jakie zakłada muszą dodawać mu energii i tym się kieruje. Jeśli dziewczyna ubierze sie na biało to do tego zakłada wiele fluo dodatków. Każda impreza jest pretekstem do wystrojenia się i obwieszenia "rażącymi żarówkami".

1 komentarz:

  1. Chyba znalazłam swój styl! Wielkie dzięki! P.S.
    Mogłabyś zrobić jeszcze artykuł o stylu romantycznym :)

    OdpowiedzUsuń