-->

Konkurs - do wygrania 3 zestawy kosmetyków Eucerin!

Hej!
Konkurs odbywa się tylko i wyłącznie na łamach 
www.abcun.blog.onet.pl
I przyszedł w końcu czas na konkurs, w którym do wygrania mam dla was 3 zestawy kosmetyków firmy Eucerin® z serii DermoPurifyer.
A mianowicie są to: 

 

 1. Żel oczyszczający
 2. Tonik
 3. Peeling
 4. Kojący krem nawilżający
 5. Kojący krem matujący
 6. Aktywny krem na noc
Na początek kilka słów o tych właśnie kosmetykach. Jestem w trakcie stosowania ich i jestem usatysfakcjonowana nawet bardzo. Według mojej opinii są nieporównywalnie lepsze od drogeryjnych odpowiedników.
Firma Eucerin® bazuje na medycynie stąd ich skuteczne działanie. Ich kosmetyki jako jedyne zwalczają cztery podstawowe przyczyny powstawania trądziku. Dzięki temu skóra staje się gładsza, czystsza i zdrowiej wygląda. Są to kosmetyki typowe przeznaczone dla skóry z niedoskonałościami i chronicznymi skłonnościami do powstawiania nowych wyprysków. Badania kliniczne potwierdzają wyraźną redukcję zmian trądzikowych już po 4 tygodniach regularnego stosowania Eucerin® DermoPURIFYER.
Ja już po pierwszym użyciu poczułam ogromną ulgę ponieważ kosmetyki doskonale ukoiły moje niesamowicie podrażnione czoło. Z dnia na dzień zauważyłam coraz mniej nowo powstających wyprysków. Czy seria rzeczywiście działa? Tak, na mnie przynajmniej tak i z czystym sercem polecam! Jak nie wiecie komu zaufać to zaufajcie swojemu lekarzowi i zapytajcie jego o opinię :)


****____****


A teraz czego od Was wymagam :)
Eucerin® ma już ponad stuletnią tradycję. Czy wiecie co znaczy słowo eucerin? Jeśli nie, możecie to sprawdzić na stronie eucerin.pl , ale wystarczy, że w kreatywny sposób opiszecie sytuację, w której zawsze chcecie czuć się piękne i zadbane.  Może randka, czy zwyczajny dzień w szkole? Nagrodzone zostaną 3 najbardziej kreatywne i ciekawe odpowiedzi.A teraz małe zasady:

 1. Współorganizatorem, a także sponsorem nagród jest firma Eucerin®.
 2. Odpowiedzi umieszczacie pod postem w komentarzach na www.abcun.blog.onet.pl .
 3. Nagroda zostanie przyznana trzem uczestnikom, których wypowiedzi zostaną uznane za najciekawsze i najbardziej intrygujące przez Komisję.
 4. Każdy uczestnik, może wygrać tylko jedną nagrodę.
 5. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat poproś swojego rodzica o udział za Ciebie.
 6. W podpisie umieszczacie swój adres e-mail w celu umożliwienia mi kontaktu z Wami w przypadku ew. wygranej.
 7. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółowym regulaminem dostępnym pod adresem:
http://www.scribd.com/doc/70085275/Regulamin-Eucerin-ABCUN


Konkurs rozpoczyna się w dniu 24.10.2011 r.
i trwa przez 7 dni od rozpoczęcia, tj. kończy się o godz. 23:59 30.10.2011 r.
Życzę weny twórczej i powodzenia!


 


2 komentarze:

 1. Witam :)

  Na pytanie " Kiedy chcesz czuć się piękna i zadbana?" powinnam odpowiedzieć : zawsze!
  Chciałabym, żeby ukochany mężczyzna mówił mi, że jestem piękna tuż po przebudzeniu, kiedy jeszcze lekko zaspane powieki unoszą się ku górze i oczom ukazuje się zalany słońcem pokój. Chciałabym, aby czysta skóra, pozbawiona makijażu - była zdrowa i promienna i zachęcała do pogłaskania jej wierzchem dłoni.
  Chciałabym czuć się zadbana, gdy jadę rano autobusem i obcy ludzie zerkają na mnie ukradkiem, próbując skupić gdzieś zagubiony wzrok. Chciałabym, żeby przez ułamek sekundy pomyśleli za zadowoleniem "Ładna dziewczyna, ma taką gładką skórę".
  Chciałabym czuć się piękna, gdy wracając z pracy do domu, przechodzę obok sklepowych witryn, w których odbija się moja postać. Chciałabym, żeby w moich oczach widać było uśmiech i radość na widok mojego odbicia.
  Chciałabym czuć się zadbana, gdy zmywam makijaż wieczorem i nie zauważam różnicy - moja skóra wygląda nieskazitelnie, niczym osnuta podkładem i pudrem. Kładę się spać i jestem zadowolona, że pielęgnuję ją w odpowiedni sposób.
  Chciałabym również znaleźć kosmetyki, które mi pomogą : być piękną, być zadbaną. Chciałabym spróbować Eucerin i przegonić wszelkie niedoskonałości mojej skóry - abym mogła przeżyć cały dzień, tak jak sobie to wymarzę.
  Pozdrawiam
  karry113@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcę by piękna i zadbana – zawsze:
  od rana, aż do kolejnego rana.
  Czy to w szkole, domu, pracy…
  Czy to robiąc inne rzeczy.
  Na koncercie, na imprezie,
  nawet w parku na spacerze.
  W każdym miejscu i o każdej porze,
  chcę wyglądać nie najgorzej!

  Chcę mieć cerę jak marzenie,
  bo to dzisiaj jest w cenie.
  Skóra czysta i zadbana,
  jest gwarancją dobrego samopoczucia od samego rana!

  Dobre kosmetyki to jest podstawa,
  a ich używanie to niezła zabawa!
  Widoczne efekty –
  pory zmniejszone,
  suche skórki nawilżone,
  a niedoskonałości uspokojone.

  Kosmetyki Eucerin chętnie wypróbuję,
  bo o ich skuteczności od innych się dowiaduję!

  Pozdrawiam:)
  jomi888@o2.pl

  OdpowiedzUsuń