-->

Bonbonier.pl [R]

 Hej wszystkim!
Na początek chciałam poinformować, że przedłużył się termin zakończenia konkursu do 18 sierpnia z powodu małej ilości zgłoszeń, więc kto nie zdążył ma jeszcze szansę!
__________
Ostatnio poproszono mnie o przetestowanie ciekawej strony z interesującą ideą na sprawienie komuś miłej i trafionej niespodzianki. Jesteście ciekawe o co chodzi?
Zapraszam do czytania! :)


~*~Z czym mamy do czynienia? 
Temat, który chciałabym omówić przywędrował do nas prawdopodobnie (z resztą jak większość pomysłów) ze Stanów. Cała zabawa nazwana została jako "Social Gifting", czyli w wolnym tłumaczeniu "Społeczne obdarowywanie się". 

Na czym to polega?
Jest to nowa usługa, która umożliwia przesyłanie znajomym i rodzinie wirtualnych kart podarunkowych różnych marek. Dzięki integracji z Facebookiem w prosty sposób można obdarować swoich przyjaciół.


Jak działa platforma?
Otóż jest to strona internetowa ukryta pod adresem http://bonbonier.pl, na której możesz obdarować swoich przyjaciół darmowymi albo płatnymi bonami do wykorzystania w sklepach internetowych. 
Bonbonier to platforma do wręczania prezentów Twoim znajomym z Facebooka. Możesz zapisać się jednym kliknięciem, wybrać znajomego i wręczyć mu bon od różnych marek działających w Polsce. Wasi wspólni znajomi także będą mogli się do niego dołożyć. Obdarowany przyjaciel wymieni go na wybrany przez siebie prezent z danego sklepu.
 Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: FAQ oraz koniecznie zajrzycie do REGULAMINU !


Co o tym sądzę?
Była to dla mnie super zabawa!  Fajnie było obradować siebie i swoich znajomych bonami na wybrane osobiście prezenty przy wskazanym sklepie. Wszystko działa jak należy i nie ma większych problemów przy poruszaniu się na stronie. Dla mniej zorientowanych osób pierwsze użycie serwisu może być trochę trudne, ale gwarantuję że jak odrobinę nad tym posiedzicie i będziecie podążać za instrukcjami to na pewno dacie sobie radę. W razie problemów zawsze możecie napisać do zespołu zajmującego się stroną. Oni z pewnością chętnie Wam pomogą :)
Na razie strona jest na początku swojego rozwoju i z czasem dochodzą nowe strony i nowe firmy na których możecie wykupywać swoje bony. Na dzień dzisiejszy są to firmy m.in: Manufaktura Czekolady, Merlin.pl, Bookoff, Universal, Answear itp.


Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla bliskiej Was osoby także korzystającej z facebooka, zawsze możecie założyć konto, wysłać jej/jemu bon z ustaloną kwotą do wybranego sklepu z przedziału który interesuje osobę obdarowaną i cieszyć się trafionym prezentem :)
Jako osoba przeważnie dostająca nietrafione prezenty uważam to rozwiązanie za idealne dla mnie i godne polecenia dla Was.


A Wy co myślicie o takim rozwiązaniu? A może mieliście już do czynienia z czymś podobnym? Dajcie mi znać! :)


3 komentarze:

 1. w teorii bardzo interesujące, ciekawe jak w realu to wyglada;))
  aleee skolo polecasz to chyba spróbuje;d

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny blog, a także super porady, czego się można tu dowiedzieć. Też trochę interesuję się modą, także zapraszam do mnie na http://www.mybeauty-myfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello here,
  I am permanently exploring online for articles that can benefit me, and I am seriously benefited by this article! Best regards and gratefulness for the article writer.

  OdpowiedzUsuń