-->

Mieć kręcone / falowane włosy!

Heyka!
Buziam wszystkim! Jeszcze nie wstawiłam nowego szablonu, ale planuje to zrobić niedługo więc proszę o cierpliwość. Dziękuje za podsunięcie ciekawych tematów i mam nadzieję, że doczekają się realizacji.
Zastanawiam się czy nie zacząć dalej pisać wciągające opko www.story-lov.blog.onet.pl dużo odób tak uważa :)

***


Wałki

Pierwszorzędnym sposobem na loczki są wałki. Zakłada się je na mokre, umyte włosy i zostawia na całą noc dla lepszego efektu.
Gdy po obudzeniu ściągniemy wałki nie należy rozczesywać loków, bo wtedy może powstać nam na głowie tzw. "szopa", a tego byśmy nie chcieli :) Możemy jednak porozdzielać palcami na rzadsze loczki, aby nadać puszystości.


Papiloty

To coś podobnego do wałków, ale znacznie precyzyjne. Po umyciu na wilgotne lub już suche włosy zastosuj piankę, na środkową część papilota nawiń pasmo włosów, zagnij końcówki papilotów tak aby dobrze trzymały włosy, wysusz włosy i fryzura gotowa.


Warkocze

Dobrym sposobem na delikatne fale są warkocze. Po umyciu włosów nałóż piankę (w zależności czy długo chcesz je utrzymać), zrób przedziałek i warkocze. Zepnij je gumką. Rano rozplącz ale nie czesz.


Koki

Nowatorski, ale ciekawy sposób. Nadaje się do półdługich jak i długich włosów. Standardowo umyj włosy, nałóż piankę, zrób przedziałek, zbierz włosy i zwiń je w koczek, tak aby powstały dwa po dwóch stronach. Rano rozpuść ale nie rozczesuj :)

Lokówka

Każdy chyba wie jak się obchodzić z lokówką :) To szybki sposób na loczki. Możne tworzyć je na suche jak i na mokre włosy. Najlepiej po zrobieniu należy je utrwalić lakierem tudzież pianką.


Odżywka Sprężyste Loki i Fale Pantene Pro-V


To produkt, który odpowiada na wszystkie potrzeby włosów kręconych i falowanych, które są szczególnie podatne na wysuszenie i utratę połysku. Składniki odżywcze i nawilżające, zawarte w Odżywce Sprężyste Loki i Fale, wyrównują strukturę włosów, a lokom nadają piękny, wymarzony kształt, utrzymujący się przez cały dzień.
Jeżeli pytacie się jak utrzymać piękne kręcone włosy to polecam.


2 komentarze:

  1. Lokówka na wilgotne włosy ?! Nigdy nie używamy prostownicy, czy lokówki na wilgotne włosy! Inaczej je popalimy. Ogólnie blog bardzo ciekawy :) Pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń
  2. moja koleżanka chciala podkręcić szybko grzywkę na lokówce (mokrą) bo się spieszylysmy na impreze, grzywka odleciala razem z lokówką...

    OdpowiedzUsuń