-->

Pierwszy pocałunek

Hej!
Wybierasz się na pierwszą randkę i masz poważny problem. Umówiłaś się z facetem, który miał wcześniej dziewczynę, ty zaś nigdy nie miałaś chłopaka, nie wiesz więc, jak masz się zachować, w co ubrać, jak uczesać, a tak w ogóle to ty kompletnie nie potrafisz całować! Spokojnie, pomożemy ci, przygotowaliśmy bowiem na tę okoliczność instruktaż całowania.


~*~
Pierwszy pocałunek jest większym przeżyciem niż akt miłosny!
Kiedy nadejdzie ten właściwy moment, przełknij ślinę, schowaj zęby za ustami, zbliż wolno swoje usta do ust chłopaka i ...

Zaczynaj od bardzo delikatnych pocałunków muskając subtelnie jego wargi.Następnie koniuszkiem języka delikatnie pieść jego wargi, pamiętając o krótkich przerwach i jednocześnie przytrzymując jego usta swoimi.

Jeżeli chcesz zwiększyć napięcie między wami, całuj swojego chłopaka w twarz,oczy, kark i szyję - są to bardzo czułe miejsca, które mile podrażnia nawet sam oddech.

Kiedy wasze ciała będę mieć odpowiednio wysoką temperaturę, możesz zacząć całować bardziej intensywnie i namiętnie.

Jeżeli zacznie szumieć ci w głowie, poczujesz ciepło drugiej osoby, jej zapach i oddech, jest to znak, że możesz przejść do wyrafinowanych pocałunków,zwanych francuskimi.

Pamiętaj, aby intensywność całowania była różna; kiedy zaczniesz całować szybciej, czekaj na reakcję swojego chłopaka. On na pewno da ci sygnał, jakie tempo pocałunków jest dla niego odpowiednie.

Seksuologowie uważają, że całując się można odczuć tyle samo przyjemności, co podczas kochania. Jeżeli podczas pocałunków osiągniesz z chłopakiem nirwanę, to oznacza, że znaleźliście sposób na bezpieczny seks.Zastanawiasz się, czy na pierwszej randce należy się pocałować? Wiele osób traktuje to jako rzecz zupełnie normalną, inne osoby uważają to za coś złego, a pozostali nie mają na ten temat żadnego zdania. Na tak różne odpowiedzi mają wpływ wychowanie, wyznawana religia, opinia znajomych oraz własne doświadczenia emocjonalne. Pomimo tak wielu odmiennych czynników jest kilka reguł, którymi możesz się kierować,zanim pocałujesz się ten pierwszy raz.

Zastanów się przed randką, co naprawdę czujesz do tego chłopaka. Czy naprawdę masz ochotę na pocałunek? Czy nie jesteś za młoda? Czy oczekujesz bliskości tej drugiej osoby? Czy jest on godny twojego zaufania (czy przypadkiem następnego dnia cała szkoła nie będzie opowiadać, co robiliście na randce)? Czy może chcesz jedynie zaspokoić swoją ciekawość?

Powinnaś zrezygnować z pocałunku, jeżeli w ten sposób chcesz udowodnić sobie i swojemu chłopakowi, że jesteś już dorosła, albo decydujesz się tylko dlatego, aby go nie stracić. Podczas randki nie powinno dochodzić do sytuacji, gdy chłopak zmusza cię do pocałunku, ty jemu ulegasz, a później masz wyrzuty sumienia i źle się z tym czujesz. W takich okolicznościach możesz mu zwyczajnie powiedzieć, że nie jesteś gotowa.Nie powinnaś myśleć, że w ten sposób go stracisz, bo wasz związek na pewno nie będzie zależał od tego, czy pocałujecie się na pierwszej randce, czy też nie.

(Źródło: bravo.pl)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz