-->

Style - Hip hop

Witam!

***


Hip-hop muzyka ludzi w szerokich spodniach Hip-hop zapoczątkowali“czarni”, chociaż nie powinno się o nich tak mówić, gdyż wielu z nich to naprawdę dobrzy muzycy. Hip-hop jest muzyką, która jest rozpowszechniona wśród skate’ów, grafficiarzy, jednym słowem ludzi w luźnych bluzach i szerokich spodniach – trzy podstawowe składniki hip-hopu to screache na gramofonie, mikrofon i zaje... rymy. Muzyka ta mówi o szarym codziennym życiu, a także o rzeczach błahych i niewiążących się z tym, co jest prawdą. Hip-hopowcy nie zważają na wulgaryzmy. Wklejają je prawie w każdy utwór. Po prostu tworzą teksty tak, jak im pasuje i gdy muszą wyrazić swój gniew, wściekłość i inne uczucia.
4 elementy hip-hopu to muzyka, rap, B-boying & graffiti.


Osobowość


Hip-hopowa laska przede wszystkim kocha taniec. Posiada bardzo żywiołowy, porywczy i nieposkromiony charakter. Jej życie obraca się wokół znajomych i przyjaciół każdą wolną chwilę poświęca muzyce, może sama tworzy... ale przede wszystkim tańczy, tańczy i jeszcze raz tańczy! Ważne są dla niej tez inne elementy subkultury takie jak 4 elementy hip-hopu: muzyka, rap, B-boying & graffiti.Moda


Wygodne buty do tańczenia, luźne, a także obcisłe ciuszki... bluzy z kapturem, czapki z daszkiem szerokie spodnie, jaskrawe sznurówki, lekki makijaż. Przede wszystkim aby dało się w nich ruszać. Kolorystyka to żywe i soczyste barwy. Ważna także jest efektowność ubioru jak widać na wyżej załączonych zdjęciach ;)

6 komentarzy:

 1. gdy slysze to przezyje. ale jak juz piszesz to staraj sie pisac poprawnie. HIP HOP - to nie muzyka

  OdpowiedzUsuń
 2. To też muzyka ! A ty co ?! Taki mądry ? Zrób lepsze !! Chętnie zobacze...

  OdpowiedzUsuń
 3. osoba ktora napisala pierwszy komentarz ma racje - Hip Hop to kultura, nie muzyka ;) muzyką jest rap.
  I w niej nie chodzi o wulgaryzmy. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Owszem, hip-hop to kultura .!

  OdpowiedzUsuń
 5. hip hop jest najleprzą muzyką.Też sie tak ubieram.I to śpiewam

  OdpowiedzUsuń
 6. hip hop jest muzyka. czy muzyke erykah badu nazwiecie rapem? nie, to hip hop.

  OdpowiedzUsuń