-->

Style - Szafiarki

Hej!

***


Szafiarka to osoba pasjonująca się szafą.Jest zwykle osobą będącą na bieżącą z najnowszymi trendami mody,jednocześnie cechuje niezależność i twórcza inwencja objawiająca się tworzeniem własnych autorskich stylizacji oraz wariacji stylizacji znanych projektantów mody.
Szafiarki chętnie pokazują wyniki swojej twórczości publikując zdjęcia na których zwykle występują same w roli modelek.

Szafiarkami są kobiety, choć zdążają się szafiarki-mężczyźni. Pojęcie Szafiarz nie weszło jednak jeszcze do internetowego słownictwa.Istnieje wiele serwisów na których szafiarki mogą zamieszczać swoje zdjęcia.Bardziej zaawansowane wybierają zwykle tworzenie swoich własnych fotoblogów.
Osobowość


(Zdjęcie pochodzi z bloga szafasztywniary.blogspot.com)
To indywidualistki, nie obchodzi ich zdanie innych. Inteligentne i obeznane w najnowszej modzie. Lubią zwracać na siebie uwagę, Wygadane, dobrze ułożone, na wszystko mają czas, a szczególnie na bieganie po SH. Lubią dobrze czuć się w tym co mają na sobie. Mało rzeczy je krępuje, a jeśli próbujesz im ubliżyć szykuj się na ciętą ripostę.


Moda


Często wędrują po second hand'dach, aby przekopać tonę ubrań i znaleźćte od sławnych projektantów oraz kupują także te ciuszki, które jezachwycą. Szafiarki nie kupują tylko w lumpkach często łączą to zmodnymi drogimi rzeczami z markowych sklepów. Do tego jeszcze dodatki w postaci odjazdowych postarzanych tudzież męskich dużych i lśniących zegarkach. Naszyjniki, duże pierścionki. Jednym słowem wszystko co nietypowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz