-->

Style - Death Metal

Hello!
Post w większości napisana przez Itreh, dziękuję Ci bardzo :) Wszelkie poprawki co do stylów proszę zgłaszać na e-mail.***


Death metal - gatunek muzyki heavymetalowej, będący pochodną thrash metalu, powstały na początku lat 80. XX wieku. Nazwa "death metal" w dosłownym znaczeniu oznacza "metal śmierci". Za twórcę terminu death metal powszechnie uznawany jest Jeff Becerra, autor utworu o tym samym tytule z albumu Seven Churches z 1985 roku.

by Wikipedia.pl

Osobowość

Ludzie którzy preferują ten styl mają oryginalne poglądy na świat.Wykraczają za granice jakiegoś utartego schematu. Chcą odznaczyć się w swoim życiorysie czymś odważnym i oryginalnym. Niekiedy ludzie Death Metalu są poważni, ale zdarzają się także osoby energiczne i nieco agresywne. Słuchają black metalu, death metalu lub pagan metalu.Pogardzają innymi gatunkami muzyki.

by Itreh

Moda


Ludzie tego stylu preferują ciemne kolory. Często noszą glany. mężczyźni noszą często włosy do ramion. Dziewczyny death metalowe mają niekiedy pomalowane na czarno paznokcie noszą długie włosy. Chodzą na ciemno ubrane, a ich obuwie to zwykle glany. Osoby tego stylu nie pożądają za modą. Uważają że tworzą coś oryginalnego, jedynego w swoim rodzaju.


by Itreh

1 komentarz:

  1. Mało konkretnie w modzie... Ten opis pasowałby do większości alternatywnych subkultur. A osobowość? Toć to pasuje do całego społeczeństwa.

    OdpowiedzUsuń