-->

Jak zrobić warkocz dobierany?

Hej!
No i pierwsza fryzurka :) Mam nadzieję, że opis jest dość zrozumiały. Bardzo dziękuję za wszystkie wasze pomysły!
***

Nudny? Wcale nie... jeśli oryginalnie i porządnie wykonany. Nadaje twarzy okrągłości i stylowi indywidualności. Najlepiej nadaję do Twarzy pociągłych, ale twarze okrągłe też nie będą zawiedzione efektem. Jednym zdaniem, pasuje wszystkim!


Jak wykonać warkocz dobierany?


Warkocz dobierany wszystkim kojarzy się taki, który robiony jest od czoła wzdłuż czaszki i kończony długim zwykłym warkoczem. Ale to wcale nie musi być tak. Puśćcie odrobinę wodzę fantazji i pobawcie się włosami.
Jak zrobić ten ze zdjęcia? Potrzebne są wam zwinne palce :)

Zrób przedziałek na środku głowy, rozdziel włosy na dwa pasma. Jedno z nich zwiąż gumką, aby nie przeszkadzało w pracy. Wolne pasmo z boku głowy rozdziel na samym czubku tuż u nasady włosów na trzy części. Teraz zajmij się warkoczem. Dobieranego robi się identycznie jak zwykłego z tą różnicą, że zamiast zaplatać te same trzy pasma dobieramy do nich po bokach odrobinę włosów, tak, aby warkocz był tak jakby "przywiązany" do głowy. Warkocz dobierany robicie tak długo, aż włosy Wam się skończą. Końce i te miejsca które nie trzymają przymocowujemy wsuwkami. To samo robimy z drugą częścią głowy naokoło i przypinamy wsuwkami. I oto mamy piękną oryginalną fryzurą.
Nie zapomnijmy, że jeśli mamy bujną wyobraźnię i już opanowałyśmy 'dobierańca' możecie pofantazjować i powymyślać inne sekwencje tejże fryzury :)


ZOBACZ TAKŻE:
(klinknij w obrazek aby przejść do)2 komentarze:

  1. fu buhhaha dziecko neo to ja dobierance mnie zrobili x

    OdpowiedzUsuń