-->

Ujarzmione loczki

Hellou!

Loczki... ach ile z nimi kłopotu. Oczywiście mam na myśli o naturalny skręt włosów. Mało jest upięć które wyglądałyby fantazyjnie w loczkach, gdyż one same dają nam niesamowity efekt jeśli są dobrze zadbane. Wystarczy wiedzieć co z nimi robić aby wyglądały oszałamiająco.


***

Jak wykonać ujarzmione loczki?


Oczywiście do tej fryzury potrzebna jest burza loków, najlepiej naturalnych. Z tymi "robionymi" też można się pomęczyć, ale nie będzie już tak łatwo i zajmie oczywiście to więcej czasu. Fryzura pasuje do każdego kształtu twarzy.


Umyte, odżywione i wysuszone pięknie loczki spryskujemy lakierem do włosów, aby je jeszcze bardziej utrwalić. Roztrzepujemy spryskaną czuprynę i ponownie spryskujemy. Teraz będą nam potrzebne wsuwki w ilości hurtowej. Tak przygotowane włosy rozdzielamy na 3 części prawa strona głowy, lewa i tył. Teraz bierzemy prawą lub lewą stronę i podpinamy tak aby można było się nabrać, że taka jest wasza naturalna długość włosów i, że są tak niesamowicie puszyste i gęste a także naturalne . to samo robimy z drugą stroną. Natomiast tył staramy się podpiąć tak, aby nie było widać różnicy podziału na strefy waszego upięcia. Jeśli macie grzywkę też całą w loczkach podepnijcie wą również aby zakrywała mniej więcej tylko połowę czoła, albo żeby odsłaniała je całkiem. W takie podpinanie można się pobawić na różne sposoby wystarczy ruszyć trochę główką :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz