-->

Prasowane loki

Hej!
Dzisiaj post z moim sposobem bez używania lokówki na wykonanie burzy loków na głowie. Posiadaczki samej prostownicy będą zadowolone z efektu i faktu, że wcale nie muszę zaopatrywać się w kolejny gadżet do włosów. Zapraszam do czytania!


***
Oczywiście wiadomo, nie wszyscy mogą mieć na co dzień piękne loczki, ale zawsze mogą sobie łatwo takie sprawić. Moim zdaniem nie potrzeba zbytnich umiejętności manualnych aby uzyskać jako taki, ale zadowalający efekt. Potrzebne narzędzia to: prostownica, folia aluminiowa oraz mocny lakier do włosów.

Jak wykonać prasowane loczki?

Na początek włącz prostownicę, aby się nagrzała, przyszykuj płat foli aluminiowej, postaw z boku lakier i rozsiądź się wygodnie. Gdy prostownica nagrzeje się do odpowiedniej temperatury zabierz się do pracy.

A mianowicie: nawiń na palec pasmo włosów. Wyciągnij palec tak, aby włosy się nie rozwinęły. Pomóż sobie drugą ręką przytrzymując zwinięty pukiel. Spróbuj go zwinnie położyć na foli i spryskaj lakierem. Zawiń folię, tak aby objęła wszystkie skręcone kosmyki, ale nie zaginała ich skrętu i na koniec przyciśnij prostownicą na 15 sekund. Po tym ostrożnie rozwiń folię, wyciągnij loczka i dla utrwalenia jeszcze raz spryskaj lakierem. W ten sposób możecie kontrolować grubość swoich wymarzonych loczków. Postępuj zgodnie z instrukcją, aż na Twojej głowie pojawi się burza loków.

3 komentarze:

  1. przepraszam a mogłabyś podac źródło, skąd brałaś te instrukcje pomysł itp, Nie DLATEGO, ŻE jestem złośliwa czy coś po prostu chciałabym zobaczyć jak to wygląda i jak inni to robią, wiesz może dowiem się czegoś jeszcze itp. :)) A w ogóle super blog!! Dzięki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej! To mój aktorki pomysł wzięty z głowy, może kiedyś odświeżę ten artykuł wraz z filmikiem jak to robię :)

    OdpowiedzUsuń
  3. O masakra XDD ale mam barana na głowie :DD

    OdpowiedzUsuń