-->

Luźny, prosty, wysoki koczek na co dzień (inspired by Cameron Diaz)

Hej!
Wygospodarowałam chwilę aby dodać nową notkę... ostatnio zastanawiałam się nad ciekawymi fryzurami do szkoły, na co dzień więc w najbliższym czasie możecie spodziewać się notek z fryzurami.
***


Może to nie najciekawsza fryzura, ale na pewno wygodna, prosta i luźna. Jak widać nawet gwiazdy lubią czasami prostotę. Coraz częściej na szkolnych korytarzach można dostrzec właśnie tego typu uczesania.Zbierz wszystkie włosy i zaczesz je do tyłu, ale pozostaw krzywkę, zajmiemy się nią na końcu. Zwiąż pozostałe włosy w wysoki kucyk.Teraz rozdziel włosy na trzy pasma i zrób bardzo, bardzo luźny warkocz, taki który przy mocniejszym szarpnięciu na pewno się rozwali. Teraz ten warkocz zawiń naokoło kucyka, tak aby powstał koczek. Poprzypinaj porządnie włosy wsuwkami, aby koczek się nie rozleciał. Teraz pozgniataj i powyciągaj włosy tak, aby nadać objętości koczkowi, ale uważaj żeby się nie rozwalił.
Zajmijmy się grzywką. Natapiruj ją lekko i zaczesz do tyłu, przypnij wsuwką aby się trzymała. Możesz zamiast wsuwką przymocować grzywkę opaskę do włosów. Na koniec spryskaj fryzurę lakierem i poprzypinaj odstające włoski w tych miejscach, w których nie bardzo Ci to pasuje. Z taką fryzurą spokojnie możesz wyjść na miasto, czy do szkoły.

4 komentarze:

 1. dzięki twojej notce nareszcie dowiedziałam sie jak zrobic sobie takiego koczka, dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. omg dzieki, nigdy nie wiedzialam jak wszystkie dziewczyny robia takie boskie koczki ;** :D

  OdpowiedzUsuń
 3. I just could not gο away youг sіte prior to suggesting that I extremely lοved the standаrd
  informatіon an individual supply for yоur viѕіtors?
  Ιѕ going tο be again frеquentlу to inspect new posts
  Also visit my web blog :: twink cam

  OdpowiedzUsuń
 4. This ρagе truly has all оf the information and facts I wаnted about this subjeсt and didn't know who to ask.
  Feel free to surf my blog post - Sextube

  OdpowiedzUsuń