-->

Przedłużanie włosów - najczęstsze pytania

Hej!
Dziękuje dziewczyną za konstruktywną krytykę na blogu
P.S. TYLKO za konstruktywną dziękuję. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie każdy potrafi je kulturalnie przedstawić.
Dziękuję.***

Przedłużanie włosów to bardzo kosztowny zabieg dokonywany w salonach fryzjerskich. Próbując przedłużać włosy na własną rękę nie oczekujcie zniewalających efektów, ponieważ tak po prostu się nie da. Dzięki przedłużaniu możemy wreszcie zobaczyć jak to jest mieć długie piękne włosy co z pewnością poprawi nam samopoczucie.


1. Ile czaru trwa przedłużanie włosów
To zależy od gęstości, rodzaju i długości własnych włosów oraz upragnionego efektu końcowego. Przeważnie jest to od 3 do 4 godzin. Zagęszczanie od 2 do 3 godzin, a doczepianie pojedynczych pasemek może potrwać od 20 do 40 minut.


2. Jak pielęgnować nowe włosy?

Aby pasma jak najmniej obciążyć nie powinno się myć włosów z głową pochyloną w dół. Najlepiej będzie, jeśli głowę spłuczemy pod prysznicem. Oczywiście trzeba je dobrze spłukać szczególnie jeżeli nasze włosy przedłużone są metodą keratynową. Przy nakładaniu odżywki lub maseczki staramy się nie nakładać jej na zgrzewy (połączenia pasemek). Odżywkę nakładamy na zasadzie wcierania jej. Włosów nie czeszemy na mokro!!! Bardzo ważne jest żeby włosy rozczesać dobrze przed myciem a później dopiero wilgotne lub lekko podsuszone. Włosy czeszemy najpierw na dole idąc ku górze. Włosy naturalne suszymy normalną temperaturą, natomiast włosy syntetyczne najlepiej średnią temperaturą starając się nie przykładać suszarki bezpośrednio do włosów. Zgrzewy powinny zostać dobrze wysuszone.
Włosów mokrych nie wolno wiązać jak również chodzić w takich spać.

Aby chronić nasze włosy przed tarciem o ciało lub łóżko najlepiej przed pójściem spać zapleść je w warkocz, albo spiąć wysoko. W ten sposób można zapobiec ich szarpaniu, kołtunieniu czy plątaniu.
Włosy naturalne możemy farbować, kręcić, prostować itd. w przeciwieństwie do włosów syntetycznych.
Do czesania włosów używamy specjalnej szczotki która jest dostępna w każdej hurtowni fryzjerskiej jak również w naszym salonie. Włosy należy szczotkować co najmniej 2-razy dziennie.

3. Jak długo można je nosić?
Od 3 do czterech miesięcy w zależności od tempa wzrostu włosów. Wtedy należy zdjąć pasemka. Nie powoduje to żadnej utraty naszych własnych włosów. Włosy można przedłużyć w ten sam dzień i nawet tymi samymi pasemkami, wtedy koszt przedłużania jest tańszy.

4. Czy przedłużanie może uszkodzić nasze naturalne włosy?
Nie. Metody profesjonalnych zakładów są całkowicie bezpieczne i nie niszczą włosów.

5. Jaka metoda przedłużania włosów jest najlepsza?

To zależy od tego jaki efekt końcowy chcecie uzyskać. Najlepiej zapytać się o to stylistę fryzur w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim. Zaufajmy specjalistom.

6. Czy zabieg jest bolesny?

Absolutnie nie. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Przedłużanie włosów to nie ingerencja w tkankę skóry włosów. Nic nie poczujecie.

7. Czy z przedłużonymi włosami można uprawiać sporty?
Tak, ale należy pamiętać aby związać je w kucyk. Zminimalizować jakiekolwiek ryzyko.

8.Przykładowy cennik usług:
PRZEDŁUŻANIE i ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW
Konsultacja BEZPŁATNA
Przedłużanie włosów włosami syntetycznymi od 400 - 600 zł
Przedłużanie włosów włosami azjatyckimi od 500 - 800 zł
Przedłużanie włosów włosami europejskimi od 700 - 1000 zł
Przedłużanie włosów włosami słowiańskimi od 1000 - 1800 zł
ZAGĘSZCZANIE
Pasemko włosów syntetycznych 6 zł
Pasemko naturalne azjatyckie 8 zł
Pasemko naturalne europejskie 10 zł
Pasemko naturalne słowiańskie 14 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz