-->

Problem: suche usta i sińce pod oczami...

Heyka!!!

Jak miło, że komentujecie:P Trzymajcie tak dalej. A dzisiaj notka od czytelniczek, które proszą o sposób na sińce pod oczami i suche usta.

***

Sińce pod oczami

To częsty problem u nastolatek. Często wynikające ze zmęczenia, alergii lub z przyczyn naturalnych organizmu. Nastolatki mają problem z ich pozbyciem się. Niestety na stałe nie da się ich pozbyć, ale można zamaskować i próbować je zlikwidować. Oto kilka sposobów:

Pierwszym i skutecznym sposobem na tzw. sińce pod oczami jest korektor, podkład i puder. Nakładacie cienką warstwę korektora pod oczy, rozcieracie tak, żeby zlał się ze skórą. Na korektor nakładacie, także cienką warstwę fluidu (inaczej make-up), wcieracie dokładnie, tak aby zlało się z karnacją. Na koniec przyklepujecie pudrem. Starajcie się to zrobić, tak aby na oczach nie zrobiła się warstwa tapety. Wszystko wykonujecie z precyzją.

Drugi sposób to pielęgnacja oczu. Nic lepiej nie robi oczom jak okład z rumianku. Zaparzcie rumianek, przykryjcie go talerzykiem i pozostawcie na 5 min. aby się dobrze zaparzył i trochę ostygł. Potrzebne teraz będą dwa płatki kosmetyczne. Zamoczcie je w naparze z rumianku i połóżcie na oczy na ok. 10 minut.

Suche usta

Najlepszym sposobem na suche usta są pomadki i błyszczyki ochronne. Oto kilka moich propozycji:

PEARL & SHINE

Pomadka NIVEA Lip Care Pearl & Shine delikatnie pielęgnuje usta, nadając im subtelny perłowy połysk. Dzięki nowej, nawilżającej formule z Hydraminą i wyciągiem z pestek winogron jeszcze lepiej dba o piękny wygląd ust. Kremowa, odżywcza formuła pomadki NIVEA Lip Care Pearl & Shine zawierająca pielęgnacyjny olejek jojoba oraz cenną witaminę E:

delikatnie pielęgnuje usta i sprawia, że stają się one wyjątkowo miękkie,

podkreśla naturalne piękno ust, nadając im piękny perłowy blask,

chroni usta przed wysuszeniem.

EFEKT:

aksamitnie miękkie usta z perłowym połyskiem.

BŁYSZCZYK CAREGLOSS & SHINE

Błyszczyk NIVEA Lip Care CareGloss & Shine nadaje ustom promienny blask i intensywnie je pielęgnuje. Nabłyszczająca i odżywcza formuła błyszczyka zawiera pielęgnujący olejek z orzeszków macadamia, naturalny wosk z liści kandelila, cenną witaminę E oraz pigmenty rozświetlające, dzięki czemu:

skutecznie pielęgnuje i chroni usta,

sprawia, że są gładkie i nie kleją się,

nadaje ustom piękny blask i podkreśla ich promienny wygląd.

EFEKT:

pełne blasku zadbane usta.

To są osobiście wypróbowane metody. To ja zapraszam do komentowania i brania udziału w sondach!! Pozdrowienia dla wszystkich czytelniczek!!!

1 komentarz:

  1. pyszna jest od nivea oliwkowa pomadka <3

    OdpowiedzUsuń