-->

10 tricków, dzięki którym on będzie jadł Ci z ręki

Heyka!
Jak Wam idzie w szkole? Nauka ruszyła pełną parą? Może znów się zakochałaś? Na dzisiaj mam kilka tricków, które odpowiednio użyte potrafią czynić cuda!

***Pragniesz poznać tajniki sztuki oplatania chłopców wokół palca? Tricki proste i niezawodne? Spełniamy marzenia! Oto chwyty, którym żaden się nie oprze!


Bądź sobą!
To wcale nie wytarty frazes! Chłopaki wolą naturalne dziewczyny.Takie, przy których to mogą czuć się swobodnie. Przecież sama też lubisz osoby, które są na luzie i wiesz, że nikogo nie udają. Staraj się nie naśladować więc sposobu bycia koleżanki z równoległej klasy...To, co pasuje jej, u Ciebie może się prezentować fatalnie. Jeśli masz krewki temperament i lubisz brylować, nie kreuj się na omdlewającą łabędzicę, bo słyszałaś gdzieś, że chłopcy wolą delikatne dziewczyny.Niektórzy tak, jednak wielu pragnie spotykać się z radosnymi,energicznymi kumpelami! Tymi, które są... no właśnie - sobą!

Uśmiech poproszę!
Nawet ta najpiękniejsza twarz, jeżeli jest ponura, u nikogo nie wzbudzi sympatii. Bo tak naprawdę liczy się... jej wyraz. Dlatego polecamy Ci na każdą okazję, bez względu na okoliczności i nastrój -miły uśmiech! Nic tak nie zaskarbia chłopięcych uczuć, jak pozytywne nastawienie i... perlisty śmiech! Świat należy do optymistek. Wypróbuj od zaraz!

Kumpluj się z chłopakami
Gdzie jest napisane, że chłopcy są tylko od podkochiwania się w nich? Nigdzie. I dlatego nie wolno Ci traktować każdego znanego ani poznanego kolegi jak kandydata na faceta. Przez to nie będziesz potrafiła zachowywać się naturalnie - nie pozna Cię taką, jaka jesteś.Kumpluj się, a miłość przyjdzie sama!

Zaintryguj go swą osobą!
"Ma bogate wnętrze" - każda chce to o sobie usłyszeć! To wielka sztuka (niestety, nie wszystkim udaje się ją opanować), umieć sobą zaintrygować chłopaków. Ale warto podpatrywać dziewczyny czy aktorki,które umieją rozsiewać wokół siebie aurę tajemniczości. I delikatnie tę cechę wprowadzać do swego repertuaru zachowań. Uwaga - delikatnie!

Nie kryj inteligencji
Nie daj sobie wmówić, że dzisiaj nie warto jest wystawać z tłumu.Przeciwnie, w szarej masie przeciętnych inteligentna i błyskotliwa wypowiedź zwróci na Ciebie uwagę wszystkich chłopaków! Nie bój się czasem sprowokować ostrej dyskusji, wypowiadając zdanie odmienne od ogólnego. Naprawdę mądry facet to na pewno zaraz doceni!

Miej ciekawe hobby
Śpiew klasyczny, tai chi czy kolekcjonowanie gwizdków to prawdziwe towarzyskie skarby. Po pierwsze, zawsze stanowią arcyciekawy temat do rozmowy, po drugie, zwracają na Ciebie uwagę nieznanych ludzi, a potrzecie i ostatnie, pomagają pokonać nudę w domu. Nie bądź zwyczajna -przeciętność to jest największy wróg popularności oraz powodzenia wśród przedstawicieli płci przeciwnej.

Uprawiaj fajne sporty
...bo kto się sportuje, same korzyści z tego wyjmuje! Dobra forma uzyskana w wyniku ćwiczeń na aerobiku czy pływania procentuje na naprawdę wiele sposobów. Nie tylko poprawia sylwetkę (to tak szybko, niestety, nigdy nie następuje), ale przede wszystkim dodaje Twym ruchom sprężystości, miękkości.
A właśnie sprężystość wywołuje wrażenie lekkości i powabu ciała.Warto troszeczkę się po pocić, nie tylko by mniej ważyć, ale po prostu,żeby o niebo lepiej się prezentować!

Pomagaj innym
Kiedy znajomi potrzebują rady, wysłuchaj zmartwienia i postaraj się wymyślić sposób na ich problemy. Niewiele Cię to przecież kosztuje, a już wkrótce każdy wokół będzie wiedział, że jaka ta Agnieszka jest, to jest, ale zawsze, jak ma się kłopoty, to wysłucha i dobrze doradzi...Pozwól czasem przepisać zadanie domowe, pożycz zeszyty... Może niedługo chłopcy zaczną Ci mówić rzeczy, jakie skrycie bardzo chcesz usłyszeć, a które, jak się nagle okaże, nie mają nic wspólnego z ich kłopotami?

Nigdy więcej nie kłam
O rany, to niby podstawa, totalna oczywistość, ale... bardzo trudno jest być zawsze prawdomówną. Niestety, nierzadko ulegamy pokusie i albo koloryzujemy, albo po prostu bez zastanowienia zmyślamy. Jednak nie na próżno mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi. Zresztą, kiedy chociaż raz zostaniesz na nim przyłapana, możesz mieć naprawdę duże kłopoty z rychłym odzyskaniem zaufania znajomych. Także chłopców... Dlatego lepiej nie ryzykować i nie zmyślać za często. Po co potem walczyć o wiarygodność? On jest Ci potrzebny

Równouprawnienie

równouprawnieniem, ale chłopaki bardzo lubią czasami poczuć się potrzebnymi, silnymi,niezastąpionymi... itd. To szalenie mile łechce ich męskie ego. Dawaj im więc ku temu okazje! Proś czasem o podanie np. mapy leżącej bardzo wysoko na szafie, przecież nie dosięgniesz... Niech wie - żeby nie on,chyba nie dałabyś sobie w życiu rady... Takie drobiazgi powodują, że
chłopcy czują się bardziej męscy, robią się opiekuńczy i widzą w Tobie kobietę! Tylko nie przesadź i nie pieść się za bardzo...

(Źródło: dziewczyna.pl)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz