-->

Style - Scene queen

Hellou!
Scene queen style narodził się całkiem niedawno. Trudne jest to do zdefiniowania, przypomina emo, ale na pewno nie wyznaje ich zasad bycia. Jest bardziej różowe, kiczowate i przesłodzone. Za granicą furorę robią znane z portalu myspace gwiazdy - Kiki Kannibal HannaBeth czy, Audrey Kitching.

***


Osobowość

Z pewnością nietuzinkowa. Te dziewczyny są jak królowe, co wskazuje sama nazwa, niech nie zwiecie Was ich słodki wygląd. Lubią się z sobą obnosić, pokazywać. Są duszą towarzystwa i często zachęcają do wspólnej niesamowicie wystrzałowej imprezy. Bo impreza bez nich to wcale nie impreza. Są bardzo pewne siebie i mają w nosie co sądzą o nich inni, lubią siebie za to, że potrafią wyrazić to co czują poprzez barwny ubiór.


Moda


Przede wszystkim włosy w wystrzałowym pastelowo soczystym kolorze. Błękity róże, mocne blondy, czerń nie wchodzi w grę. Korony, diademy, tiary i inne błyskotki tj. pierścionki, mnóstwo naszyjników i kolczyki to podstawa, bez nich nie ruszają się z domu. Kolorowe ubrania, nie koniecznie trendy i na topie. Ważne by się wyróżniać. Ostry makijaż, w przeciwieństwie do emo bardzo kolorowy i rzucający się w oczy.

1 komentarz:

  1. tak samo kiczowate jak emo i wiekszosc innych :)

    OdpowiedzUsuń