-->

Jak przedłużyć/zagęścić włosy metodą clip on?

Hej!
Mam dla Was instrukcje jak przedłużyć bądź zagęścić włosy metodą clip on. Miłego czytania i oglądania!~*~


Jak już wypominałam w poprzedniej notce zaopatrzono mnie we włosy firmy Rapunzel. Możecie także zamówić włosy pasujące do waszych własnych wchodząc na stronę www.rapunzelofsweden.pl

Uwaga!

Dzięki uprzejmości firmy Rapunzel czytelniczki bloga mają zniżkę!
Jeśli wpiszesz przed wyborem formy płatności kod zniżkowy rap159 i klikniesz ,,Uaktualnij". Wtedy wyświetli się cena do zapłaty z uwzględnionym rabatem!


Włosy są bardzo dobrej jakości i rzeczywiście w ciągu kilku minut możemy sprawić, że nasze włosy staną się gęstsze i dłuższe. To bardzo szybki i wygodny sposób sprawienia, aby nasza fryzura wyglądała lepiej. Jak przypinać włosy clip on? Kliknij na obrazek i zobacz jak to zrobić!


Zestaw B1# Bodywave, który przedstawiony jest na filmiku składa się jak wszystkie zestawy clip on z 7 elementów:

  • Jedna taśma z czterema klipsami
  • Dwie taśmy z trzema klipsami
  • Dwie taśmy z dwoma klipsami
  • Dwie taśmy z jednym klipsem
PIELĘGNACJA

Przedłużanie włosów wymaga szczególnej pielęgnacji podczas mycia, dlatego rekomendujemy używanie zestawu produktów Rapunzel: szamponu, odżywki i miracle spray. Zestaw Rapunzel został wykonany wg oryginalnej receptury, aby odżywić przedłużane włosy,zapewnić ich dłuższą żywotność i zachować PH neutralne dla skóry głowy.Włosy powinny być myte w letniej wodzie. Podczas uprawiania sportu i w czasie snu powinny być splecione lub przynajmniej związane. Woda słona i chlorowana wpływa niekorzystnie na przedłużane włosy.

1 komentarz:

  1. http://modafon.pl/871-jak-zagescic-wlosy.html tutaj można znaleźć wiecej na ten temat

    OdpowiedzUsuń