-->

Przedłużanie włosów - metody

Hej!
Jak się macie? Na dzisiaj drugi temat z serii przedłużania. Ja chyba wypróbuję tą najprostszą metodę clip on - klipsy. Będę używać włosów nabytych ze strony:
www.rapunzelofsweden.pl
Zapraszam wszystkich do czytania!~*~


Jeśli nie możesz doczekać się chwili, w której Twoje włosy będą długie, Rapunzel ma dla Ciebie doskonałe rozwiązanie!Tutaj znajdziesz zastosowanie różnych metod przedłużana włosów, żebyś mogła wybrać najodpowiedniejszą dla Ciebie, aby efekt był spełnieniem Twoich marzeń. Samodzielne przedłużanie włosów nie jest trudne i zajmuje mało czasu. W zamian obiecujemy Ci rezultat, który jest nie do opisania!

przedłużanie i zagęszczanie włosów clip-on


ZASTOSOWANIE:ZEGNIJ KLIPS, ŻEBY GO OTWORZYĆ I ZAMKNĄĆ. PRZYPNIJ KLIPS DO SWOICH WŁOSÓW JAK NAJBLIŻEJ SKÓRY GŁOWY. MOŻESZ LEKKO PODTAPIROWAĆ WŁOSY, ŻEBY KLIPS BYŁ LEPIEJ PRZYPIĘTY.
Zestaw włosów clip on składa się z 7 części. Rozpocznij przedłużanie włosów od karku w górę. Na pierwsze i drugie pasmo swoich włosów przyczep po jednym pasemku przedłużanych włosów z 2 klipsami. Na dwa kolejne przypnij po jednym pasemku z 3 klipsami. Na najszersze pasmo swoich włosów doczep pasmo z 4 klipsami. Po bokach głowy przypnij po jednym pasemku z 1 klipsem. Przedłużanie włosów clip on w pełni zależy od Ciebie, od Twojego kształtu głowy lub od fryzury, jaką chcesz uzyskać.To jest bardzo proste i może być zrobione zaledwie w kilka minut.PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW METODY - WŁOSY NA KERATYNIE

przedłużanie i zagęszczanie włosów na keratynie

ZASTOSOWANIE: Rozpocznij przedłużanie włosów od karku w górę. Oddziel pasmo swoich włosów. Przyłóż i przypnij do pasma włosów na głowie ochronną przekładkę/-ki i przeciągnij pasemka swoich włosów przez poszczególne otwory. Pod swoim pasemkiem włosów umieść jedno pasemko włosów do przedłużenia, jednocześnie owijając je wokół swoich włosów. Podgrzej,przytrzymując zgrzewarkę przez około 3 sekundy, aż keratynowa osłonka rozpuści się. Zakończ poprzez mocne zaciskanie zgrzewarką i dopasuj keratynową osłonkę palcami. Ważne jest, żeby włosy do przedłużania były przymocowane do Twoich włosów a nie wokół nich.
PRZY ZAKUPIE TEGO PRODUKTU POLECAMY START BOX - ZESTAW DO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW NA KERATYNIE.
przedłużanie i zagęszczanie włosów na silikon
ZASTOSOWANIE:Rozpocznij przedłużanie włosów od karku w górę. Oddziel pasmo swoich włosów. Utnij 3-10 cm kawałek włosów na taśmie. Przylep silikonową taśmę. Rozprowadź równomiernie niewielką ilość kleju - liquid gold. Następnie wydziel takiej samej długości podłużne pasemko swoich włosów i przytwierdź jak na zdjęciu. Włosy na taśmie - taśma silikonowa - klej- Twoje włosy - klej - taśma silikonowa - włosy na taśmie. Taśmę silikonową przytwierdzisz jeszcze lepiej, jeśli użyjesz prostownicy do włosów nastawionej na najniższą temperaturę. Taśma i silikon są wrażliwe na działanie tłustych produktów i odżywek. Jeśli chcesz ponownie użyć włosów na taśmie, przeczyść silikon alkoholem, a następnie ponownie przyklej do włosów.
Możesz usunąć przedłużone włosy za pomocą środka do usuwania keratynowego wosku lub środka do usuwania kleju - liquid gold albo łącząc te środki.
przedłużanie i zagęszczanie włosów na mikroringi
ZASTOSOWANIE:Rozpocznij przedłużanie włosów od karku w górę. Wydziel pojedyncze pasmo swoich włosów. Nałóż mikroring na haczyk. Przełóż włosy przez oczko haczyka i zatrzaśnij. Zsuń mikroring z haczyka na włosy. Wsuń w mikroring włosy do przedłużania i przytwierdź szczypcami. Aby otworzyć mikroring, należy nacisnąć szczypcami na zagięciach mikroringu.
PRZY ZAKUPIE TEGO PRODUKTU POLECAMY START UP - ZESTAW DO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW NA MIKRORINGI.
przedłużanie i zagęszczanie włosów na taśmie

ZASTOSOWANIE:Rozpocznij przedłużanie włosów od karku w górę. Potrzebujesz włosów na taśmie i jednego opakowania kleju. Rozdziel pasmo swoich włosów.Przetnij odpowiednią długość włosów na taśmie. Nałóż klej na taśmę z włosami i jego niewielką ilość na swoje włosy. Połącz je razem i mocno przytrzymaj przez dłuższy czas. Możesz użyć suszarki, aby szybciej wysechł klej - latex lub klej - liquid gold.


PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW METODY - WŁOSY NA KERATYNIE DO UZUPEŁNIENIA

przedłużanie i zagęszczanie włosów na keratynie do uzupełnienia


Chcesz samodzielnie zrobić włosy do zgrzewarki z pasemek włosów, z włosów na taśmie lub ponownie użyć włosów na zgrzewarkę? Przetnij pasmo włosów w poprzek, aby je wyrównać. Umieść osłonę keratynową na pasmie włosów i rozpuść ją zgrzewarką na włosach.(Przy współpracy z http://www.rapunzelofsweden.pl/)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz