-->

Vlog Kamil Bednarek koncert Wronki 2 maja 2014

Hej wszystkim!

Ostatnio praca zajmuje mnie w zupełności, a kiedy wracam do domu to po prostu fizycznie i psychicznie padam na twarz. Marzę tylko o tym, aby po 15 godzinach od 4 rano do 19 wieczorem lub po nockach od 16 do 7 rano na nogach dosłownie prawie bez siadania (z przerwą na posiłek i godzinką w autobusie w drodze powrotnej do domu) odpocząć w moim fotelu zjeść późny obiad, obejrzeć parę filmików na yt i iść spać aby na drugi dzień znów wstać o 4 rano. Prawie zero życia prywatnego a tym bardziej zero czasu na blogowanie. Kiedy przyjdzie weekend czasem nie wiem za co mam się chwycić i koniec końców wyjdzie na to, że nie robię nic.


Ale dzisiaj odgrzebałam materiał z początku maja i nocą do Was piszę w nadziei, że dotrze do kogoś ten post, ponieważ w tym momencie szkoda mi czasu na spanie. Codziennie walczę z czasem i przy okazji mojego weekendu który zaczął się w piątek pukam i mówię, że wciąż jestem.


Dzisiejszy materiał to po prostu amatorski vlog. Zapis z koncertu Kamila Bednarka we Wronkach, który odbył się 2 maja 2014r. z okazji dnia właśnie miasta Wronki. Kilka cięć, parę efektów i urywki piosenek oraz mały bloopers na końcu. 

Na koniec dodam, że Kamil jako wokalista zrobił na mnie duże wrażenie. Brzmi tak samo jak na płycie, posiada niesamowitą energię i porusza tłumy aczkolwiek olewa tych mniej nieśmiałych fanów ;p. Kamilu! Chciałam sobie zrobić z Tobą zdjęcie! :( ale cóż tam. Psychofanką nie jestem i bez tego się obejdę. 

Poza tym wciągnęłam festynowe prażynki oraz gofra z wiśniami. Było zimno i deszczowo więc wyglądam raczej wygodnie niż wyjściowo. Moje włosy w tamtym okresie przechodziły fazę 'my się nie damy!' więc się na nie obraziłam i cały czas je związywałam co za tym idzie niedbała fryzura jest wynikiem mojego focha. 

Jeśli ktoś z Was był na tym koncercie to dajcie znać! Z chęcią poczytam o Waszych wrażeniach ! :)
To na tyle z mojego skromnego życia. Miłego weekendu wszystkim!

xoxo Anna N

3 komentarze:

 1. Ah, jak ja bym chciała pójśc na jakiś jego koncert :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "ale ja uprzejmie proszę o zdjęcie" xD hahaha, szczam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no czasami nie opłaca się być uprzejmym ;p tak myślałam że może Cię to rozwalić ;p

   Usuń